Anasayfa / Biliyor musunuz? / Cami Yapılmasın Eylemi
Cami Yapılmasın Eylemi
Cami Yapılmasın Eylemi

Cami Yapılmasın Eylemi

Cami Yapılmasın Eylemi
Oy ver DESTEK OL
5 (100%)
16 oy verildi.

Üniversitelilerden kampüse “Cami yapılmasın eylemi” 03 Temmuz 2015 Cuma 15:32

Eskişehir Anadolu Üniversitesi‘nin çeşitli fakültelerinde okuyan bir grup öğrenci kampusa cami yapılmasını istemediklerini belirterek Protestoya katılan öğrenciler, yapılan konuşmaların ardından dağıldı.

Cami Yapılmasına Karşı

Her ne hikmetse bu Cami Yapılmasın haberi MEDYA SİTESİNDE YER ALMADI.

Oysa ki; bir çok medya organlarının Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında yeniden oluşturmak istedikleri algı operasyonları devam etmekte.

Cumhurbaşkanı Erdoğan‘a Algı Operasyonu haberin devamı için tıklayınız…

Algı Operasyonu
Algı Operasyonu

Google Kelime arama: Cami yapılmasın eylemi, Eskişehir, Anadolu üniversitesi, üniversiteliler, ünüversite, fakülteleri, cami yapılması, öğrenciler, fakülte, protesto, cami yapılmasına karşı, haberi, Cumhurbaşkanımız, algı operasyonları, Cumhurbaşkanı Erdoğan, algı operasyonu, hakkında bilgi


Öğrenci Kolektifleri üyesi öğrenciler, Yunus Emre Kampusu’ndaki Kredi ve Yurtlar Kurumu karşısındaki boş araziye cami yapılacağını, bu nedenle temel kazısına başlanıldığını ileri sürdü.

İnşaat işçileri gibi ellerine kazma-kürek alan, başlarına da baret takan yaklaşık 20 kadar öğrenci Rektörlük binası karşısında, ‘Kolektif inşaat. İşin adı: Üniversitedeki dönüşüm. İşin maliyeti:Sıfır maliyet. Yüklenici firma: Kolektif mühendislik. Müteahhit: Müteahhit İBO. Rektör Naci Gündoğan’a verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diliyoruz’ yazılı pankart açtı.

Öğrenciler adına konuşan Soner Türkyılmaz, “Duyduk ki Rektör Naci Gündoğan üniversitede bir dönüşüm başlatmış ve yurt sınırları içerisinde bulunan bir araziyi kazmaya başlamış. Biz de bir dönüşüm başlatmak istedik. Aklımıza gereksiz bir bina geldi. İşlevi olmayan, lüzumsuz yere çalışan bir bina. Neresi burası? Rektörlük binası. Biz de burayı dönüştürmeye geldik” dedi.

Kaynak

http://www.milligazete.com.tr/haber/Universitelilerden_kampuse_Cami_yapilmasin_eylemi/368948#.VZcFyxvtlHw

Hakkında Camiiler com

camiiler com
Cami Hakkında Bilgi Rehberi; Tarihi Camiler, Camiler listesi, Camilerin bölümleri, Cami Nedir? isimleri ve genel özellikleri. Caminin Önemi, Camii Minaresi ve Şerefesi, Cami ve Mescidlere Dair Terimler ve Anlamları. Cami ve Mescid Nedir? Cami Görevlileri. Camii isimleri. Türkiye'de Camiler ve Dünyadaki Camiler özellikleri, listesi. Camilerin tarihçesi, künyesi, adresi. İmam, Cemaat, Müezzin, Mihrap, Ezan, Camii ne demek, Türkiyedeki Camiler Hakkında Bilgi. Camii fotoğrafları, Camilerin resmi, sitesi. Cami Rehberi. www.camiiler.com

Check Also

Konya Aziziye Cami

Konya Aziziye Cami hakkında bilgi Camiiler.com

Konya Aziziye Cami hakkında bilgi Camiiler.comOy ver DESTEK OL4.9 (97.73%)44 oy verildi. Aziziye Cami hakkında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

<\/body>